קבעו איתנו פגישה

מאמרים דלתות 2000


איך מייצרים דלתות פנים 
דלתות פנים, כפי שמרמז השם שלהן – יכולות להיות שונות בתכלית השינוי מדלתות חוץ או מהדלתות המיועדות להיות ממוקמות בכניסה לבית או לדירה. כאשר מדובר בתחום של עיצוב דלתות, בעיני המעצב דלת המיועדת למעבר בין חדרים צריכה להיראות לגמרי שונה מדלת הכניסה, ואופי הדלתות שונה. מסיבה זו ישנו עיסוק שונה עבור כל סוג של דלת וכך רואים התייחסות שונה עבור כל סוג כאשר פונים אל מייצר או משווק בתחום הדלתות. הדלתות של חברת דלתות פנדור, חברה ישראלית אשר שמה הולך לפניה, משווקות על ידי חברת דלתות 2000 וניתן ללמוד רבות אודות התחום בביקור קצר באולם התצוגה.
קרא עוד...

 

איפה הכי כדאי לקנות כיום דלתות פנים 
כל מי שמשפץ או מחדש את הבית שלו בוודאי שוקל גם את האפשרות של החלפת הדלתות או דלתות פנים. לפעמים כחלק מתהליך השינוי והשיפוץ הדלתות הקיימות כבר לא מתאימות לסגנון העיצובי שהיה קודם ויש צורך לרכוש דלתות חדשות שיתאימו יותר, או שפשוט רוצים שהדלתות החדשות תהיינה שונות ומיוחדות יותר מאלה שהיו לפני השיפוץ. כך או אחרת, ישנה חברה מובילה בארץ בכל מה שקשור לתחום הדלתות וזו חברת דלתות פנדור. את הדלתות מתוצרת החברה ניתן להשיג באולם התצוגה של חברת דלתות 2000 המשווקת את הדלתות האלה ומתמחה בכל עולם הדלתות לרווחתם של הלקוחות.
קרא עוד...

 

דלתות פנים כמראה לפנים החדר
 
עד לפני כמה שנים אף אחד לא היה מייחס חשיבות לדלתות הפנים, אלה של החדרים. דלת הכניסה לבית הייתה מקבלת הרבה התייחסות והשקעה של מחשבה וכספים והדלתות שבתוך הבית היו נשארות בצבע אחד, חלקות וללא שום אופי עיצובי. כיום העניין כבר לא כזה. דלתות פנים הן המראה של מה שעומד מאחוריהן, והן בעצם מתפקדות בתור הפנים של החדר פנימה. הרושם שיתקבל כאשר מסתכלים על דלתות אלה הוא הרושם שיישאר אחר כך, אחרי שנכנסים אל תוך החדר.
קרא עוד...

 

אביזרים משלימים של דלתות פנים 
 

ישנה סברה רווחת שדלת היא רק דלת וזה הכל. אין דבר יותר לא נכון מכך, בעיקר כיום עם ההתפתחות של הטכנולוגיה והתעשייה וההתקדמות העצומה שחלה בתחום של חומרי גלם לשימושים שונים. מי שקונה דלת כיום צריך לחשוב על חומר הגלם ממנו הוא רוצה שהדלת תהיה עשויה, האם עליה להיפתח מימין לשמאל או משמאל לימין, איזה משקוף מתאים לה, איזו ידית הכי תתאים לה, אילו צירים יהיו הכי מתאימים בשביל לפתוח באופן חלק וללא חריקות או רעשי לוואי ולעיתים אפילו ניתן לבחור כיצד ייראה חור המנעול.

קרא עוד...

 

חומר הגלם שממנו עשויות דלתות פנים 
 

התחום של דלתות פנים הולך ותופס תאוצה רבה כיום, ודלתות שכלל לא קיבלו שום מחשבה ו/או תשומת לב בשנים האחרונות מקבלות את מלוא ההתייחסות. בעבר רק דלתות הכניסה והדלתות הראשיות לבית ולדירה היו יפות, מעוצבות ומושקעות ואילו שאר הדלתות בבית היו חלקות, פשוטות והרבה יותר זולות. איש לא חשב שהדלתות של חדרי השינה או של חדר האמבטיה צריכות גם הן להיות יפות ומושקעות או אפילו מחוברות לסגנון העיצובי של שאר החדרים. כיום ניתן למצוא מבחר עצום ומגוון במיוחד של דלתות פנים עד כדי כך שיהיה קשה לבחור ממנו.

קרא עוד...

 

החשיבות העיצובית העצומה של דלתות פנים
 

ישנם אנשים שנוטים להקל ראש כאשר מדובר בעיצוב של דלתות פנים. הם חושבים שמכיוון שמדובר בדלתות שחוצצות בין החדרים, ויש סיכוי נמוך בלבד שיעברו דרכם אורחים ואנשים שאינם מתגוררים בבית, אזי דלתות אלה יכולות להישאר לבנות או חלקות ללא שום סוג של עיצוב. בעצם, לא כך הדבר. עיצוב של דלתות הפנים באופן שיהיה תואם לסגנון העיצוב של שאר החדרים והבית, יהפוך את הבית כולו למעוצב ומעניין וכמובן לייחודי. בנוסף לכך, כאשר אנשים משקיעים זמן, מחשבה וכסף בעיצוב דלתות הפנים הם מקבלים התייחסות שונה מכל אחד שייכנס אליהם הביתה.

קרא עוד...

 

דלתות פנים העיצוב האישי של כל חדר

דלתות פנים, בניגוד לדלתות הכניסה, הם הפינה העיצובית שנמצאת בכל בית ובה כל אדם אשר בונה בית
מתאים את דלת הכניסה לסביבה העיצובית בה הוא גר. כל אדם שנכנס לביתכם בפעם הראשונה מתרשם
מעיצוב
הבית. דלתות הפנים הם ההתרשמות הראשונית מכל חדר בבית ואף יכולות לעזור לשדרג את עיצוב מראה החדר בצורה משמעותית, כל אדם שנכנס לביתכם מקבל השראה מכל חדר בנפרד אשר הכניסה אליו היא בעיצוב
שונה של
דלתות הפנים

קרא עוד...

 
 

המאמר שפותח לכם דלת

דלת מהווה את המפגש הראשון עם החלל אליו אנו עתידים להיכנס. בכל כניסה למבנה, מותקנת דלת שונה, בהתאם לצורך
אותו היא אמורה למלא ובהתחשב בסגנון העיצוב המועדף עליכם. דלת פנים ודלת חוץ, פונקציונאליות בכל בית אב בפרט,
ובכל מבנה בכלל. את הדלת אנו רוכשים בהתאם לתקציב שהוגדר מראש ובהתאם לאיכות חומרי הגלם ממנה היא מיוצרת. חברות שונות מציעות לקהל הצרכנים הרחב דלתות עץ באיכויות שונות, דגמים מגוונים, עיצובים
ייחודים ובמחירים אטרקטיביים. פתחו את הדלת והתרשמו ממבחר הקולקציות המוצעות לכם בעידן הנוכחי, ותופתעו לגלות כי הסטנדרט הפך לייחודי


קרא עוד...

 

דלתות פנים מעוצבות | דלתות מעוצבות

כך תבחרו דלתות מעוצבות לבית שלכם לא מכבר התבססה ההנחה כי דלתות הן לא רק פריט פונקציונלי שנועד לבצע חלוקה בין חדרי הבית אלא מעין כרטיס ביקור שאמור לרמוז למגיעים מבחוץ מה היא התבנית העיצובית בתוך שטח הבית. הודות להנחה הזו, התפתחה תעשייה שלמה של דלתות מעוצבות המציעה מבחר אינסופי של דגמים, גוונים, מרקמים וחומרי גלם. המבחר הזה אמנם מאפשר לקלוע לכל טעם ולכל דרישה, אך הוא גם עשוי לבלבל לא פעם.

קרא עוד...

 

דלתות פנים העיצוב האישי של כל חדר

כל שיפוץ שאתם תעשו לא יכול להגמר ללא חיפוי רצפה. כי רצפה זה חלק השלישי, אחרי תקרה וקירות, החשוב
שדורש טיפול מיוחד ומהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים. באיזו חיפוי רצפה תבחרו?
כיום בשוק קיימים כמה סוגים המובילים, שאפשר לדרג אותם לפי המחיר החל מהכי יקר, שזה פרקט עץ או
דקים , אחריו בא חיפוי בקרמיקה, פרקט למינציה, PVC ולבד מסיים את הקבוצה. נדבר בקצרה על כמה מהם.


קרא עוד...

 
 

דלתות פנים

דלתות שירתו אותנו מאז ומתמיד- בכניסה לבית, כניסה למשרד, כניסה לחנות או מסעדה ובכניסה לחדרים פנימיים. כפי שדלת כניסה למסעדה או משרד משקפים את אופי המקום, השירות והאווירה, כך גם דלתות פנים בבית. דלתות פנים הן מושג חדש יחסית בעולם הדלתות. ניתן לראות כיצד עם השנים היחס כלפי דלתות פנים משתנה. בעבר דלת פנים נחשבה גם לוילון המפריד בין שני אזורים שונים בתוך הבית, או לדלת אקורדיון אשר חסכה מקום אבל לא בידדה מפני רעשים ומזיקים ולא תרמה לפרטיות. עם השנים המונח דלתות פנים קיבל מקום של כבוד בראשם של יצרני הדלתות והצרכנים.

קרא עוד...

כיצד בוחרים דלתות פנים?

משפצים את הבית ולא יודעים איך לבחור דלת פנים? באיזה צבע כדאי? מה ההבדל בין ציפוי למינציה לציפוי פורניר ? לפניכם מספר טיפים לבחירת דלתות פנים .בחירת דלתות פנים הוא בדרך כלל אחד השלבים האחרונים במסע שיפוץ הדירה. אך ישנה חשיבות רבה לבחירת דלתות פנים כבר מתחילת התהליך, יש להתחשב בצרכים שעליהן למלא ובעיצוב שיתאים לשאר חלל החדר.

קרא עוד...

דלתות פנים- פרזול 

הרבה אנשים היום לא באמת יודעים מהו אכן הפירוש המדויק של המילה פרזול,
רוב האנשים משייכים פרזול לכל דבר הקשור במתכת, ברזל.
במאמר זה נתמקד בפרזול בעיקר לדלתות ,דלתות פנים.
כאשר אנו מדברים על פרזול בדלתות הכוונה היא לצירים, מנעולים,ידיות וכו' העשויים מאביזרים מתכתיים למשל נירוסטה, נחושת.

קרא עוד...

 

דלתות פנים- ידיות


כשמחליטים לרכוש דלתות פנים לוקחים בחשבון מספר מאפיינים כגון : עיצוב , גודל , עמידות למים , התאמה לחלל החדר ועוד . לפונקציה הזאת חשוב גם להוסיף את בחירת הידיות המתאימות לדלתות הפנים .
ראשית חשוב לבחור בעיצוב שמתאים:
* לדלת הפנים
* לחלל החדר
*ולטעמכם האישי

קרא עוד...

דלתות פנים - איך אנחנו בוחרים אותם ?

כשאנחנו משפצים או בונים בית, אחד השלבים האחרונים זה לבחור את דלתות הפנים בבית. הבעיה היא שרוב האנשים בוחרים את הדלתות פנים באמת בסוף השיפוץ או הבנייה ואז לא מנצלים את ההשתלבות שלהן בעיצוב של הבית.

קרא עוד...

דלתות פנים - מה שבפנים.

לדלתות פנים מעץ מלא יש מספר יתרונות שבהחלט יש לשקול בעת התקנה או החלפה של הדלתות. בעוד עץ מלא נוטה להפוך דלת באופן משמעותי יותר יקרה, יש אנשים שמרגישים כי העלות היא דבר שולי כאשר עושים חשבון בהקשר של היתרונות שלה

קרא עוד...

חשיבות דלתות פנים בכל בית

דלתות פנים הם חלק מעיצוב העיקרי של כל בית.
בעבר כל דלתות הפנים היו נראות אותו הדבר, עשויות מאותו סוג ללא מגוון צבעים ועיצובים.
היום במאה ה- 21 כאשר מדברים על דלתות פנים ניתן למצוא חגיגה של עיצובים מיוחדים ומרשימים מאוד, ולכן נוצר קושי רב להחליט איזו דלת פנים אכן מתאימה לביתך.
לכן מומלץ מאוד להתייעץ עם מעצבת שמבינה היטב בדלתות פנים, ולגשת לחברות גדולות המתמחות בדלתות פנים לבית.
דלתות פנים נותנות לפנים הבית עיצוב מרשים ומיוחד. ללא דלתות פנים מעוצבות ומתאימות ישנה הרגשה של חוסר טעם ועיצוב בבית.

קרא עוד...

דלתות פנים

השאלה הנשאלת היא כיצד לבצע בחירה נכונה של דלתות פנים.
ישנם מספר פרטים חשובים שצריך לשים לב אליהם לפני שקונים דלתות פנים.

ראשית, חשוב לשים לב לאיכות והבטיחות של דלתות הפנים. חשוב מאוד לבדוק בקפדנות רבה את איכות החומרים של דלתות הפנים המשפיעות באופן מרבי על הבטיחות שלהן.
בדרך כלל דלתות זולות הן מאיכות ירודה מאוד ולעיתים נושא הבטיחות שלהן לא נבדק ויכול לגרום לסיכונים רבים.

קרא עוד...

לפתוח את הדלת הנכונה

בשנים האחרונות הפכו הדלתות לבעלות חשיבות גדולה בעיצוב הבית ואופיו.
אנו לבטח לא שוכחים את הדלתות הישנות והפשוטות שהיו בעבר, והיו עשויות מחומרים פשוטים ומילאו בעיקר תפקיד של הפרדה מחדר לחדר
כיום לרוב דלתות הפנים משמשות כרהיט לכל דבר וחשיבותן רבה לעיצוב הבית.

.

קרא עוד...

שומרים על דלת הפנים

כמו שחשוב לנו לשמור על הרהיטים בבית ,כגון ספות, ארונות , שולחנות וכו' , חשוב גם שנדע איך שומרים על דלתות הפנים,. באמצעות טיפול נכון, ניתן לשמור על הדלת במשך שנים רבות מבלי צורך להחליף אותה או אפילו לצבוע אותה מחדש מדי תקופה .
מכיוון שדלתות העץ הן בדרך כלל הפגיעות יותר, רצוי לדעת לטפל בהן נכון ולמנוע נזקים: פגעי הטבע ולחות, יש מיקרים בהם יכולים לחדור לשכבות העץ מזיקים שונים ובעיקר טרמיטים שניזונים מהעץ.  

.

קרא עוד...

 

דלתות פנים ומשקופים

הבית שאנו מעצבים לעצמנו הוא המקום הפרטי והחם שלנו, ואנו צריכים לשמור על נוחות ויופי. תודות לצורות רבות של עיצוב וניסיון רב, דלתות הפנים של פנדור המשווקות בחברתנו, בעלות מגוון רחב של חומרי גלם איכותיים המותאמים לכל סגנונות העיצוב הקיימים. ניתן לשלב בין חומרי הגלם השונים בזכות טכנולוגיות חדשניות בטחון מלא מבלי לוותר על אסתטיקה ויופי, וכך אנו יכולים לראות מראה מעוצב ונקי.

.

קרא עוד...

 
 

עוצב וניבנה ע"י