קבעו איתנו פגישה

דלתות פנים העיצוב האישי של כל חדר

דלתות פנים, בניגוד לדלתות הכניסה, הם הפינה העיצובית שנמצאת בכל בית ובה כל אדם אשר בונה בית מתאים את דלת הכניסה לסביבה העיצובית בה הוא גר.
כל אדם שנכנס לביתכם בפעם הראשונה מתרשם מעיצוב הבית. דלתות הפנים הם ההתרשמות הראשונית מכל חדר בבית ואף יכולות לעזור לשדרג את עיצוב מראה
החדר בצורה משמעותית, כל אדם שנכנס לביתכם מקבל השראה מכל חדר בנפרד אשר הכניסה אליו היא בעיצוב שונה של דלתות הפנים.

בכל בית נמצא עיצוב שונה של דלתות פנים- יש בתים בהם בעלי הבית מעדיפים דלתות פנים תואמות בין החדרים, בניגוד לכך בתים אחרים אשר שמים בכל חלק
בבית מגוון שונה של דלתות פנים, לרוב ניתן לראות את ההבדל בין חדרי ילדים לבין חדרי הורים, שירותים ומקלחת.
 
דלתות פנים נותנות תחושה נעימה גם כשהן פתוחות וגם כשהן סגורות, כאשר דלתות פנים פתוחות ישנה אוירה כיפית והן משתלבות עם המרחב.
כאשר דלתות פנים סגורות אין תחושה של מחנק והן נותנות אוירה חמימה ואינטימית. דלתות פנים מבודדות יותר, עמידות יותר ואיכותיות יותר מדלתות אחרות.
 
מומלץ להשקיע מחשבה מרובה בעיצוב דלתות פנים גם אם אתם חושבים שמדובר רק בדלתות.
חשוב להיות מודעים לתחושה ולחשיבות של דלתות פנים. לדוגמא: דלתות פנים בכניסה לחדרי ילדים צריכות להיות בסגנון צעיר שייתן תחושה נעימה וכיפית לילד להיכנס לחדר להתחבר לעולם שלו ולא לשים דלתות פנים בסגנון יוקרתי. דוגמא נוספת דלתות פנים בכניסה לשירותים/ מקלחת עדיפות שלא יהיו מעץ על מנת למנוע רטיבות ותוך זמן קצר תצטרכו להחליף את דלתות הפנים. כמו כן לחדרי מקלחת מומלץ להשתמש בדלתות מפלסטיק או זכוכית, ועם זאת 'דלתות פנדור' מספקת מענה מושלם לדלתות עמידות למים.