קבעו איתנו פגישה

דלתות פנים


דלתות שירתו אותנו מאז ומתמיד- בכניסה לבית, כניסה למשרד, כניסה לחנות או מסעדה ובכניסה לחדרים פנימיים. כפי שדלת כניסה למסעדה או משרד משקפים את אופי המקום, השירות והאווירה, כך גם דלתות פנים בבית.

דלתות פנים הן מושג חדש יחסית בעולם הדלתות. ניתן לראות כיצד עם השנים היחס כלפי דלתות פנים משתנה. בעבר דלת פנים נחשבה גם לוילון המפריד בין שני אזורים שונים בתוך הבית, או לדלת אקורדיון אשר חסכה מקום אבל לא בידדה מפני רעשים ומזיקים ולא תרמה לפרטיות. עם השנים המונח דלתות פנים  קיבל מקום של כבוד בראשם של יצרני הדלתות והצרכנים.
דלתות פנים הפכו לשם נרדף לעיצוב פנים, שקט, בידוד, פרטיות, איטום, ועמידות.
אם בעבר דלתות פנים נראו זהות, לא מושקעות ובדרך כלל בצבע אחיד ולא אטרקטיבי, היום לכל דלת פנים יש עיצוב וסגנון משלה כך שתתאים לאופי החדר אליו נכנסים.

קחו לדוגמא את דלתות פנדור- דלתות פנים של דלתות פנדור מעוצבות כל אחת עפ"י סטנדרט עיצובי מהשורה הראשונה, והפכו למצרך חובה אצל כל מעצבי הפנים והקבלנים. צרכנים בתהליכי שיפוצים בוחרים בדלתות פנדור  להשלמת המראה הכללי של הבית ולפרסונליזציה של חדרי הבית השונים.
דלתות פנדור לא רק שזיהו את הצרכים אצל הצרכנים אלא גם הכתיבו את האופנות והטרנדים בתחום דלתות פנים. עם התפתחות הטכנולוגיות הקיימות בתחום, דלתות פנדור הכתיבו את הסטנדרטים לא רק מבחינת העיצוב אלא בעיקר מבחינת העמידות למים, הבידוד מרעשים והעמידות בפני מזיקים, ונזקי ילדים ובעלי חיים.
דלתות פנים עמידות למים הן מצרך הכרחי בכל בית בו שוטפים את הרצפה, בכל בית עם ילדים ובעלי חיים, בכל בית. נקודה. דלתות פנים עמידות למים חיוניות לחדרי אמבטיה אשר נמצאים במצב לח עד רטוב במשך רוב שעות היום.
אז היכנסו כבר היום לאולם התצוגה הממוקם באזור התעשייה הצפוני של אשדוד, בחרו דלתות פנים מאולם התצוגה, ובצעו הזמנת דלתות בעיצוב, בסגנון, בצבע ובגודל שתבחרו ולצאת עם דלתות פנים הטובות בארץ, באחריות!