קבעו איתנו פגישה

החשיבות העיצובית העצומה של דלתות פנים

ישנם אנשים שנוטים להקל ראש כאשר מדובר בעיצוב של דלתות פנים. הם חושבים שמכיוון שמדובר בדלתות שחוצצות בין החדרים, ויש סיכוי נמוך בלבד שיעברו דרכם אורחים ואנשים שאינם מתגוררים בבית, אזי דלתות אלה יכולות להישאר לבנות או חלקות ללא שום סוג של עיצוב. בעצם, לא כך הדבר. עיצוב של דלתות הפנים באופן שיהיה תואם לסגנון העיצוב של שאר החדרים והבית, יהפוך את הבית כולו למעוצב ומעניין וכמובן לייחודי. בנוסף לכך, כאשר אנשים משקיעים זמן, מחשבה וכסף בעיצוב דלתות הפנים הם מקבלים התייחסות שונה מכל אחד שייכנס אליהם הביתה.

דלתות פנדור הן דלתות מתוצרת ישראלית אשר משווקות על ידי חברת דלתות 2000. באולם התצוגה, הממוקם באשדוד ניתן להתרשם ממגוון עצום של כל סוגי דלתות הפנים וכל לקוח יוכל למצוא בקלות את הדלתות שיתאימו בדיוק לו ולצרכים שלו. לכל לקוח יש את הסגנון העיצובי הייחודי שלו ולכן צריך להציע מגוון רחב מאד על מנת לאפשר ללקוחות למצוא את מבוקשם. באולם התצוגה של דלתות 2000 ניתן יהיה למצוא דלתות סטנדרטיות או במידות מיוחדות בעיצובים שונים, צבעים שונים וכמובן מבחר עצום של דגמים.

דלתות פנדור אלה משווקות ומותקנות במהירות הגבוהה ביותר עבור הלקוחות בכל רחבי הארץ. בנוסף, ניתן להשיג במחסני החברה משקופים פולימריים ואביזרי פרזול משלימים ונלווים לכל הסוגים של דלתות פנים, כאלה שיבטיחו עמידות גבוהה ואורך חיים ארוך ביותר של הדלתות באופן שיתאים הן לדלתות המיועדות להתקנה בתוך דירות ובתים פרטיים והן עבור דלתות המיועדות למשרדים מסחריים או בניינים ציבוריים.

דלתות 2000 מתגאה להציג סדרות שונות של דלתות פנים, בעיצובים שונים ומרהיבים. עם או בלי חלון, בצבעים שונים, בגוונים שונים של עץ טבעי וכאלה העשויות ממבחר מעניין וייחודי של חומרי גלם. דלתות אלה מתאימות למגוון שימושים ביתיים או מסחריים וישנם סוגים שיתאימו לחדרים מסוימים או כמעבר בין משרדים מסחריים או תעשייתיים. דלתות פנדור הינן דלתות איכותיות בעלות מוניטין ושם ההולכים לפניהן בכל רחבי הארץ ואין ספק שמדובר בדלתות המובילות בשוק דלתות הפנים בארץ.

בשנים האחרונות ישנו עיסוק רב בתחום של דלתות מכל הסוגים, ובעיקר בתחום של עיצוב הדלתות. כאשר לקוח בונה בית חדש או משפץ את הבית שלו, הוא ישמור על קו וסגנון עיצוביים אחידים עבור כל דלתות פנים בכל החדרים ובעצם בכל הבית. גם אם לא יבחר בדיוק את אותו הדגם של דלת – תהיה שמירה על סגנון עיצוב קרוב או דומה עבור כל הדלתות. כל לקוח מוזמן להגיע אל אולם התצוגה של דלתות 2000 כדי להתרשם מהמגוון של דלתות פנדור וכך ליהנות מכל היתרונות של דלתות מתוצרת ישראלית בעלות יתרונות רבים והבטחה לשנים רבות של הנאה.