קבעו איתנו פגישה

חומר הגלם שממנו עשויות דלתות פנים

התחום של דלתות פנים הולך ותופס תאוצה רבה כיום, ודלתות שכלל לא קיבלו שום מחשבה ו/או תשומת לב בשנים האחרונות מקבלות את מלוא ההתייחסות. בעבר רק דלתות הכניסה והדלתות הראשיות לבית ולדירה היו יפות, מעוצבות ומושקעות ואילו שאר הדלתות בבית היו חלקות, פשוטות והרבה יותר זולות. איש לא חשב שהדלתות של חדרי השינה או של חדר האמבטיה צריכות גם הן להיות יפות ומושקעות או אפילו מחוברות לסגנון העיצובי של שאר החדרים. כיום ניתן למצוא מבחר עצום ומגוון במיוחד של דלתות פנים עד כדי כך שיהיה קשה לבחור ממנו.

הקדמה וההתפתחות הטכנולוגית בתחומי התעשייה ועיבוד העץ הביאו לכך שניתן למצוא דלתות העשויות ממגוון רחב של חומרי גלם ושילובים שונים שכל אחד מהם יעניק לדלת את התכונות שלה ויהפוך אותה למיוחדת. החומר הנפוץ ביותר כיום הוא העץ המלא ויש לו יתרונות וחסרונות כמו לכל חומר אחר. עץ מלא מעלה באופן משמעותי את המחיר של הדלת אך אין ספק שדלתות העשויות מעץ מלא הן חזקות ועמידות לאורך שנים רבות. גם לאחר תקופת זמן ארוכה במיוחד לא ניתן יהיה להבחין בשריטות או פגמים כלשהם על הדלת.

דלתות פנדור הן הדלתות המובילות והמוכרות ביותר בישראל בשנים האחרונות וניתן למצוא אותן באולמות התצוגה והמחסנים של חברת דלתות 2000. לדלתות אלה יש שם ומוניטין שאין לאף חברה אחרת בארץ המייצרת דלתות ולכן כל מי שמחפש דלתות פנים עבור החדרים בבית שלו לבטח ימצא כאן את מבוקשו בקלות. באולם התצוגה של דלתות 2000 יעמדו לרשותכם נציגי מכירה מנוסים ומיומנים שישמחו לחלוק עימכם את הידע והניסיון שלהם ולעזור כמיטב יכולתם בהתאמת דלתות פנדור שיתאימו במיוחד לכל לקוח ולקוח.

דלתות הפנים מתוצרת דלתות פנדור מאופיינות במאות דגמים מעניינים וייחודיים של עץ מלא במגוון גימורים ואביזרי פרזול משלימים המתאימים בדיוק על פי הסגנון העיצובי שבחר הלקוח. בנוסף ניתן לבחור את הצבע של העץ המלא, החל מצבע אגוז טבעי וכלה בסוג עץ של אלון מולבן. אין ספק שעץ מלא הוא הבחירה המושלמת עבור דלתות פנים ובחירה כזאת של דלתות תבטיח דלת עמידה ויפה שניתן יהיה ליהנות ממנה במשך שנים רבות.

חברת דלתות 2000 הינה משווקת מורשה של דלתות פנדור, דלתות מתוצרת ישראלית כחול לבן. החברה מוכרת ונחשבת ביותר בתחום עיצוב הדלתות ולה ניסיון ומוניטין בשטח כבר מעל 20 שנה. אולם התצוגה של חברת דלתות 2000 ממוקדם באיזור התעשייה של אשדוד, במיקום נוח עבור כל מי שמעוניין להגיע להתרשם ממבחר הדלתות הקיים. בין לקוחות החברה נוכל למצוא חברות וארגונים גדולות המוכרים בכל הארץ שהזמינו את כל דלתות הפנים שלהם דרך החברה ויודעים שבחרו בספק הטוב ביותר בתחום.