קבעו איתנו פגישה

אביזרים משלימים של דלתות פנים

ישנה סברה רווחת שדלת היא רק דלת וזה הכל. אין דבר יותר לא נכון מכך, בעיקר כיום עם ההתפתחות של הטכנולוגיה והתעשייה וההתקדמות העצומה שחלה בתחום של חומרי גלם לשימושים שונים. מי שקונה דלת כיום צריך לחשוב על חומר הגלם ממנו הוא רוצה שהדלת תהיה עשויה, האם עליה להיפתח מימין לשמאל או משמאל לימין, איזה משקוף מתאים לה, איזו ידית הכי תתאים לה, אילו צירים יהיו הכי מתאימים בשביל לפתוח באופן חלק וללא חריקות או רעשי לוואי ולעיתים אפילו ניתן לבחור כיצד ייראה חור המנעול.

כך גם כשמדובר בתחום של דלתות פנים. המזל הוא שיש על מי לסמוך בתחום הזה וישנם מומחים שכל תפקידם הוא לעזור ולייעץ ולדאוג שלכל לקוח יותאמו ויורכבו דלתות שמתאימות לו בדיוק, ביחד עם כל מה שקשור אליהן. המומחים האלה הם העובדים והנציגים של חברת דלתות 2000, אשר מועסקים באולם התצוגה של החברה באיזור התעשייה באשדוד, מיקום נוח לכל הלקוחות להגעה מכל מקום בכל רחבי הארץ. בחברה משווקים את המבחר העצום של דלתות פנדור, חברה ישראלית לייצור דלתות מכל הסוגים ולכל השימושים.

אין ספק שהראייה המקצועית והמקצוענית היא להסתכל הדלת כעל מכלול של פריטים ואביזרים שחייבים להשתלב זה בזה על מנת לקבל את המראה המושלם של הפתח כולו. זה בדיוק מה שעושים הנציגים המומחים של חברת דלתות 2000. נציגי מכירות אלה מכירים על בוריין את כל דלתות פנדור ויידעו בדיוק איך לתפור ולהרכיב לכל לקוח דלתות פנים על פי הדרישות שלו, הטעם האישי שלו וכמובן השימוש שמיועד לדלת. דלתות אינן תחום שכדאי להקל בו ראש וחשוב מאד שהדלת תהיה ותיראה לא פחות ממושלמת.

מכל מרכיב שקשור אל מכלול הדלת ישנם כיום אפשרויות רבות משנוכל לספור. אפשר לבחור בין משקוף בצבע הדלת או בצבע שונה, אפשר לבחור להתקין צירים נסתרים או כאלה שנראים לעין, אפשר לבחור מבין מבחר עצום של ידיות ועוד. כל האפשרויות האלה נותנות מיליוני צירופים של דלתות פנים או דלתות מכל הסוגים וקשה מאד, עד בלתי אפשרי יהיה למצוא שני לקוחות שיש להם דלת זהה לחלוטין. חברת דלתות 2000 מציעה את כל השילובים וכל הצירופים עבור דלתות פנדור ואת כל הסוגים והמינים ניתן לראות בקטלוג ובאולם התצוגה אשר באשדוד.

למרות שאמצעי הפרזול אינם שייכים באופן ישיר לתחום של דלתות בכלל או של דלתות פנים בפרט, הם יהיו חלק מהחבילה שיוכל הלקוח לרכוש אצל חברת דלתות 2000 על מנת לוודא שהדלת שלו תהיה מושלמת והוא יוכל לבצע סימולציות ולראות דוגמאות לאופן שבו תיראה הדלת הסופית המוכנה. לקוח שרוכש דלת של דלתות פנדור יודע שהוא קונה דלת חזקה, עמידה ואמינה עם גב.