קבעו איתנו פגישה

דלתות פנים כמראה לפנים החדר

עד לפני כמה שנים אף אחד לא היה מייחס חשיבות לדלתות הפנים, אלה של החדרים. דלת הכניסה לבית הייתה מקבלת הרבה התייחסות והשקעה של מחשבה וכספים והדלתות שבתוך הבית היו נשארות בצבע אחד, חלקות וללא שום אופי עיצובי. כיום העניין כבר לא כזה. דלתות פנים הן המראה של מה שעומד מאחוריהן, והן בעצם מתפקדות בתור הפנים של החדר פנימה. הרושם שיתקבל כאשר מסתכלים על דלתות אלה הוא הרושם שיישאר אחר כך, אחרי שנכנסים אל תוך החדר.

מי שמחפש דלתות פנים מומלץ לו להגיע אל איזור התעשייה באשדוד, שם ממוקם אולם התצוגה הענק והמרהיב של חברת דלתות 2000. חברה זו, בעלת וותק ומוניטין בתחום דלתות הפנים של מעל 20 שנה, משווקת לציבור הרחב את דלתות פנדור המוכרות בכל הארץ בשל האיכות, היופי והקדמה שהן מייצגות. כמובן שהעובדה שמדובר בתוצרת ישראלית כחול לבן משחקת תפקיד חשוב גם היא ואנשים רבים מעדיפים לקנות דלתות מתוצרת מקומית ובכך לעודד את הייצור הישראלי, לפני שיפנו לבדוק אפשרויות של ייצור מחוץ לארץ וייבוא.

חברת דלתות 2000 מציעה מאות דגמים של דלתות חוץ ופנים, במגוון גימורים, צבעים ודוגמאות. ישנן מידות סטנדרטיות ואפשר גם להזמין דלתות פנים במידות מיוחדות בהזמנה אישית. באשר לשם דלתות פנדור – אין ספק ששמן הולך לפניהם וכל מי שמעט בקיא בתחום הדלתות יידע לומר שמדובר בדלתות איכותיות במיוחד, כאלה שלבטח יחזיקו מעמד למשך שנים רבות, שלא ייפגעו משום דבר וגם אחרי זמן רב לא ייראו עליהן שום שריטה ושום פגם. דלתות אלה מגיעות בכל כך דגמים, צבעים ודוגמאות שלבטח כל לקוח ימצא בדיוק את הדלת שמתאימה לו ולצרכיו.

יש מי שמחליט שכל דלתות הפנים של כל החדרים בבית תהיינה זהות. במקרים כאלה מדובר בלקוח שכנראה שומר על קו עיצובי דומה בכל החדרים והבחירה בדלת מסוימת תקרין על האישיות שלו עצמו. האם הדלת סולידית ונותנת תחושת איפוק או שמא מדובר בדלת בעלת עיצוב מעניין, עכשווי ואפילו אפשר לומר עליו שהוא נועז? מצד שני, מי שבוחר דלת שונה עבור כל חדר בהחלט משקיע מחשבה רבה בכל הפרטים. בקטלוג של דלתות פנדור אפשר למצוא סוגים כל רבים עד כדי כך שאפשר ממש להתבלבל.

בחברת דלתות 2000 מועסקים נציגי מכירות הבקיאים בכל תחום הדלתות וישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם למצוא את הדלת שמתאימה לכם בדיוק. דלתות פנים זו המומחיות של חברת דלתות 2000 ולחברה אלפי לקוחות מרוצים שכבר יודעים שבמידה ויצטרכו דלת נוספת, הם יודעים לאן לפנות, אל החברה שמשווקת את דלתות פנדור ושם יקבלו את השירות הטוב ביותר ואת איכות הדלתות הגבוהה ביותר בשוק. גם אתם מוזמנים ואין ספק שתהיו שבעי רצון.