קבעו איתנו פגישה

איפה הכי כדאי לקנות כיום דלתות פנים

כל מי שמשפץ או מחדש את הבית שלו בוודאי שוקל גם את האפשרות של החלפת הדלתות או דלתות פנים. לפעמים כחלק מתהליך השינוי והשיפוץ הדלתות הקיימות כבר לא מתאימות לסגנון העיצובי שהיה קודם ויש צורך לרכוש דלתות חדשות שיתאימו יותר, או שפשוט רוצים שהדלתות החדשות תהיינה שונות ומיוחדות יותר מאלה שהיו לפני השיפוץ. כך או אחרת, ישנה חברה מובילה בארץ בכל מה שקשור לתחום הדלתות וזו חברת דלתות פנדור. את הדלתות מתוצרת החברה ניתן להשיג באולם התצוגה של חברת דלתות 2000 המשווקת את הדלתות האלה ומתמחה בכל עולם הדלתות לרווחתם של הלקוחות.

באולם התצוגה של חברת דלתות 2000 ניתן להתרשם ממגוון סוגים ודגמים של דלתות שיתאימו לכל צורך, מטרה, רצון ושאיפה של הלקוח. הקטלוג של דלתות פנדור מתחדש ומתעדכן מעת לעת ותמיד יהיו חידושים מעניינים או פיתוחים ייחודיים שימצאו חן בעיני הלקוחות, שכבר חיפשו במקומות רבים ולא מצאו עדיין את הדלת המושלמת עבורם, בין אם מדובר בדלת הכניסה. לבית או דלתות פנים. אולם התצוגה נמצא באיזור התעשייה של אשדוד, מיקום נוח וקל להגעה עבור כל לקוח המגיע מכל מקום בארץ.

אולם תצוגה ענק, כמו זה של חברת דלתות 2000 הוא המקום המושלם בשנים האחרונות לצורך קניית דלתות בכלל או כמובן דלתות פנים בפרט. כל הדלתות נמצאות בתצוגה, או לפחות רובן הגדול והלקוחות יכולים להתרשם מהמבחר הענק. בנוסף ישנם קטלוגים מצולמים של תוספות ו/או אביזרים נלווים שניתן להוסיף לדלתות הקיימות על מנת שהלקוחות יוכלו לבנות בעצמם את הדלת שהם היו רוצים לקנות והם יכולים לבצע סימולציה, בעזרת נציג המכירות המנוסה בתחום ולראות איך תיראה הדלת בסיום התהליך. דלתות פנדור עומדות בתקנים מחמירים, הן ישראלים והן תקנים מחוץ לארץ, מה שהופך אותן למובילות ומבוקשות ביותר בשוק.

כאשר לקוח יגיע אל אולם התצוגה והמחסנים של חברת דלתות 2000 הוא יקבל את כל הטיפול, החל מבדיקה מה הוא מחפש ובמה הוא מעוניין, דרך בחירה של כל פרטי הדלת המבוקשת – דגם, צורה, דוגמא, צבע, תוספות (חריטות ומיקום שלהם על גבי הדלת, גימורים, עיטורים ועוד), צד הפתיחה, צורת הידית ובחירת המשקוף ועד סגירת כל פרטי העסקה וכמובן התקנת הדלת או דלתות החדשות בבית הלקוח.

חברת דלתות פנדור מתמחה בתחום של דלתות פנים ובתור החברה המובילה בארץ בתחום זה מיותר לציין שהלקוח יקבל אחריות מלאה על הדלת או הדלתות שרכש ויוכל לפנות אל החברה בכל עת על מנת לקבל עזרה, תמיכה או שירות תיקונים בכל זמן שיצטרך. אלפי הלקוחות המרוצים של החברה מעידים שהדלתות איכותיות במיוחד, עמידות ומחזיקות מעמד שנים רבות ואין צורך באופן שוטף לפנות אל השירות שמציעה החברה.