קבעו איתנו פגישה

איך מייצרים דלתות פנים

דלתות פנים, כפי שמרמז השם שלהן – יכולות להיות שונות בתכלית השינוי מדלתות חוץ או מהדלתות המיועדות להיות ממוקמות בכניסה לבית או לדירה. כאשר מדובר בתחום של עיצוב דלתות, בעיני המעצב דלת המיועדת למעבר בין חדרים צריכה להיראות לגמרי שונה מדלת הכניסה, ואופי הדלתות שונה. מסיבה זו ישנו עיסוק שונה עבור כל סוג של דלת וכך רואים התייחסות שונה עבור כל סוג כאשר פונים אל מייצר או משווק בתחום הדלתות. הדלתות של חברת דלתות פנדור, חברה ישראלית אשר שמה הולך לפניה, משווקות על ידי חברת דלתות 2000 וניתן ללמוד רבות אודות התחום בביקור קצר באולם התצוגה.

אולם התצוגה של חברת דלתות 2000 ממוקם באיזור התעשייה באשדוד, כך שנוח מאד להגיע אליו מכל מקום ברחבי הארץ. באולם כאמור ניתן להתרשם מקטלוג הדגמים של דלתות פנדור ולקבל סיוע במידה והדלת המבוקשת או הרצויה לא נמצאה. בדלתות 2000 מתמחים בתחום של דלתות באופן כללי וכמובן של דלתות פנים בפרט ואלפי לקוחות מרוצים כבר התקינו בבית שלהם את הדלתות המיוצרות ומשווקות על ידי החברה. באולם התצוגה מועסקים נציגי מכירה מנוסים ומיומנים הבקיאים בתחום הדלתות ויוכלו לעזור לכל לקוח למצוא את הדלת שמתאימה לו בדיוק ומוצאת חן בעיניו.

דלתות פנים יכולות להיות מיוצרות במגוון דרכים וטכניקות. תחום התעשייה עובר שינויים מדהימים בשנים האחרונות וגם התחום של עיצוב דלתות מושפע מכך, כמובן שלטובה. ניתן למצוא כיום את הדלתות ממש כפי שהיינו מדמיינים – במידות סטנדרטיות או מיוחדות, מלבניות או עם גימורים עגולים, עם פינות ישרות או בלעדיהן ועוד. בקטלוג של דלתות פנדור ניתן להתרשם מדלתות בצבעים שונים הנצבעות בטכניקות צביעה מיוחדות אשר מיועדות לשמירה על הטיב והאיכות של העץ.

באולם התצוגה של דלתות 2000 אפשר לראות שבעצם ניתן כיום להזמין ולייצר כל דלת שהלקוח חושק בה. ישנן דלתות שיש בהן עיטורים, קישוטים וחיתוכים עדינים שבוצעו באמצעות טכניקת לייזר.

חיתוך של דלתות פנים במפעל, לפני הגעת הדלת אל הלקוח מתבצע בדיוק רב מאד על ידי מכונות דיגיטליות ואלקטרוניות על מנת להימנע מכל טעות שעלולה לפגוע במראה הדלת. העץ הגולמי עובר טיפולים שונים על מנת לחזק אותו ולהפוך אותו לאיכותי ועמיד במיוחד על מנת שיחזיק מעמד ויהפוך לדלת טובה ואיכותית, כפי שמצופה מדלתות הנרכשות דרך דלתות 2000. אחרי שתתרשמו מהאיכות הגבוהה והשירות המסור, יהיה קל להבין מדוע לפנות לכאן.